پرسش های متدوال

مدت زمان ارسال و دریافت کالا

زمان ارسال و دریافت کالا بستگی به مدت زمان آماده سازی محصولات سبد خرید شما  دارد. هر محصول مدت زمان آماده سازی متفاوتی دارد که در قسمت ویژگی های آن محصول درج شده است.

محصولات پس از آماده سازی توسط هنرمندان به انبار “همین حوالی” ارسال شده و تیم “همین حوالی” پس از بسته بندی اقدام به ارسال می نمایند.

ارسال محصولات در تهران با پیک و در بازه ی زمانی یک تا دو روز کاری صورت می گیرد. همچنین ارسال محصولات به شهرستان ها توسط پست و در بازه ی زمانی ۳ تا ۴ روز کاری انجام می گردد.

روش پرداخت در همین حوالی

شما می توانید به دو روش “پرداخت در محل” و یا “پرداخت اینترنتی” اقدام به پرداخت نمایید.

تضمین رضایت خریدار

ما در “همین حوالی” همواره در تلاش هستیم تا با معرفی هنرمندان ماهر و متعهد تجربه ی خرید لذت بخشی را برای شما به ارمغان بیاوریم. همچنین برای تضمین بیشتر و آسودگی خیال شما از روش پرداخت امن استفاده می نماییم.

بدین معناکه پس از ثبت سفارش مبلغ دریافتی از شما (خریدار) نزد “همین حوالی” به امانت می ماند. پس از دریافت کالا و درصورت رضایت شما از محصول این مبلغ به حساب فروشنده واریز می گردد. در غیر اینصورت وجه پرداختی ظرف ۲۴ ساعت بصورت کامل به شما بازگردانده می شود.

دقت شود که اگر بعد از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا شکایتی از طرف شما ثبت نگردد به منظور رضایت شما از کالا تلقی شده و مبلغ کالا به حساب فروشنده واریز می گردد.

عدم رضایت از کالا

اگر قصد بازگشت محصول ارسال شده را دارید لازم است لینک زیر را مطالعه فرمایید.

شرایط بازگشت کالا

پاسخ سوال خود را نیافته اید؟

به ایمیل‌های ارسالی شما در اولین فرصت پاسخ داده خواهد شد. هوای مشتریان خود را داریم!