ما در “همین حوالی” همواره در تلاش هستیم که تجربه ی بی نظیری از خرید مستقیم از هنرمندان را برای شما به ارمغان بیاوریم. این خرید بی واسطه در کنار همه ی حس های خوب و جدیدش ممکن است گاهی در مواردی سبب شود کالایی که بدست شما می رسد مطابق با استاندارد های ما و شما نباشد. بنابر این حق شما می دانیم که تصمیم به بازگشت کالا بگیرید. اما قبل از بازگرداندن کالا لازم است رویه و شرایط بازگشت کالا را در ادامه مطالعه بفرمایید.

شرایط بازگشت کالا

1_ کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی “همین حوالی” از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود. در اینصورت هزینه بازگشت کالا جهت تعویض بر عهده “همین حوالی” خواهد بود.

توجه داشته باشید عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

2- کالای خریداری شده آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی “همین حوالی” از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

اگرآسیب دیدگی در اثر حمل و نقل ایجاد شده باشد: با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و “همین حوالی” تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 توجه نمایید که در صورتی که آسیب‏‌ هنگام تحویل کالا قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به “همین حوالی” بازگردانده شود.

 پس از برگشت کالا به انبار، کارشناسان “همین حوالی” مشکل را بررسی کرده و در صورت تایید و اعلام نظر تیم کارشناسی، امکان تعویض محصول برگشتی با محصول مشابه یا امکان عودت وجه تا ۷۲ ساعت پس از تایید وجود خواهد داشت. اما چنانچه مشکل توسط تیم کارشناسی “همین حوالی” تایید نشود یا در نتیجه استفاده نادرست مشتری از محصول پیش آمده باشد، هزینه بازگشت کالا و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری خواهد بود، ضمن اینکه کالای مسترد شده در صورت عدم تحویل توسط مشتری به مدت ۱ ماه به شکل امانی نزد “همین حوالی” مانده و پس از اتمام مهلت اعلام شده “همین حوالی” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال کالا و عودت وجه به‌عهده نخواهد گرفت.

نکته قابل توجه اینکه محصولات صنایع دستی به‌دلیل ماهیتی که دارند ممکن است تفاوت جزیی در رنگ یا خصوصیات ظاهری داشته باشند که این موارد دلیل موجهی برای بازگشت کالا نخواهد بود.

3- مشتری از خرید خود منصرف شود:

چنانچه سفارش خود را در سایت نهایی کرده اما قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شده اید، با واحد پشتیبانی “همین حوالی” تماس گرفته و انصراف از خرید خود را اطلاع دهید.

توجه نمایید که امکان انصراف از خرید کالاهایی که سفارشی سازی شده اند و مخصوص شما تولید می گردند وجود ندارد.

در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط بازگشت کالا دارید، از طریق ایمیل “همین حوالی” به نشانی info@haminhavali.com با ما در میان بگذارید.