حریم خصوصی

سیاست های حریم خصوصی در همین حوالی

همین حوالی” با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های “همین حوالی” قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، “همین حوالی” جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و “همین حوالی” تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

بنابر این اطلاعاتی که “همین حوالی” جمع‌آوری می‌کند در راستای شناسایی بهتر و آسان‌تر کاربران و کمک به ترسیم تجربه‌ای لذت‌بخش برای آن‌ها است. این اطلاعات شامل اطلاعاتی است که “همین حوالی” به‌طور مستقیم از شما دریافت می‌کند، اطلاعاتی که از شخص ثالث بدست می‌آورد، و همچنین اطلاعاتی که بصورت خودکار و در حین استفاده شما از سایت جمع‌آوری می‌نماید :

۱٫ اطلاعاتی که به‌طور مستقیم از شما دریافت می‌شود :

زمانی که شما در وبسایت “همین حوالی” ثبت‌نام می‌کنید، ما اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، ایمیل و … را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها برای اهداف مهمی مانند بهبود عملکرد سایت، تبلیغات هدفمند، پاسخگویی به درخواست‌ها و ایجاد ارتباطات دو‌طرفه استفاده خواهیم کرد. البته شما می‌توانید برخی اطلاعات خاص را وارد نکنید که در این‌صورت از برخی مزایای وبسایت نیز بی‌بهره خواهید ماند.

۲٫ اطلاعات عمومی :

اطلاعاتی نظیر تصاویر، نظرات، اطلاعات پروفایل و … که شما در سایت منتشر می‌کنید توسط سایت “همین حوالی” جمع‌آوری و ذخیره می‌شوند. در صورت صلاحدید، امکان ویرایش برای “همین حوالی” در هریک از موارد نظرات، تصاویر ارسالی و … جهت انطباق با چارچوب‌ها و موازین سایت قبل از انتشار عمومی فراهم است.

۳٫ اطلاعاتی که به‌صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود :

زمانی که وارد وبسایت “همین حوالی” می‌شوید و با ما تعامل می‌کنید، همچون سایت‌های دیگر اطلاعاتی در قالب کوکی (فایل‌های اطلاعاتی کوچک) از کامپیوتر/موبایل و مرورگر شما دریافت و جمع‌آوری می‌شود. با استفاده از این اطلاعات می‌توان به تحلیل و بررسی رفتار کاربران و نحوه استفاده آن‌ها از وبسایت پرداخت. این اطلاعات شامل موارد جستجوهای کاربر، بازدید از صفحات، تاریخ و زمان بازدید، ip آدرس، مدل کامپیوتر یا موبایل، زبان مرورگر، اطلاعات مکانی وurl های درخواستی است. گوگل نیز از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل رفتار کاربران و محاسبه میزان استفاده آن‌ها از وبسایت بهره می‌گیرد.

۴٫ اطلاعات تراکنشی :

زمانی که در وبسایت “همین حوالی” اقدام به خرید و ثبت سفارش می‌کنید، اطلاعات خاصی نظیر شماره تماس،ایمیل، آدرس و اطلاعات کارت بانکی جهت پردازش درخواست خرید شما جمع‌آوری می‌شود. قابل ذکر است تراکنش‌های بانکی شما در هنگام خرید در یک بستر رمز‌‌گذاری شده امن صورت می‌گیرد، تحت نظارت کامل بانک مرکزی بوده و توسط سیستم شاپرک پردازش می‌شوند، به همین دلیل برای هیچ شخص ثالثی قابل دسترس نخواهند بود.

نحوه استفاده از اطلاعات و به اشتراک‌گذاری آن‌ها توسط “همین حوالی” ، اختیارات کاربران:

اطلاعاتی که “همین حوالی” جمع‌آوری می‌کند برای اهدافی نظیر بهبود عملکرد سایت، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، شخصی‌سازی تجربه کاربری، پیشنهادات سفارش‌سازی شده، اخذ بازخورد برای مقاصد تجاری، ارتباط با کاربران جهت موضوعات مرتبط با سایت، پاسخگویی سریع به نیازها و درخواست‌ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همین حوالی” به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را به شخص ثالث و برای اهداف تجاری منتشر نمی‌کند، مگر در مواردی که طبق قانون موظف است آن ها را با مراجع قضایی برای پیگیری جرایم و تخلفات به اشتراک بگذارد. در مواردی که اطلاعاتی مانند نظرات، تصاویر محصول و … بصورت عمومی و با رضایت شما در سایت منتشر شده و در معرض عموم قرار می‌گیرد، “همین حوالی” مسیولیتی را در قبال انتشار آن‌ها به‌عهده نمی‌گیرد. تمامی اطلاعات دریافتی از شما توسط یک لایه امنیتی (ssl)، پروتکل و سرور محافظت‌ شده و امکان دستیابی غیرقانونی به آن‌ها وجود ندارد.

نکته قابل توجه اینکه همواره مراقب رمز ورود به سایت باشید و همیشه بعد از اتمام کار با سایت مطمین شوید که از حساب کاربریتان خارج شده‌اید تا از سوء استفاده‌های احتمالی افراد سودجو جلوگیری به‌عمل آورید. روش دیگر اینکه با انتخاب یک رمز ورود به سایت ایمن شامل ترکیبی از کاراکترهای عدد و حرف، تجربه‌آسوده و امنی را برای خود رقم بزنید، در غیر اینصورت هیچگونه مسیولیتی در قبال تعرض‌های احتمالی متوجه وبسایت چونک نخواهد بود.

در آخر ضمن تشکر از اعتماد شما به وبسایت و مجموعه، “همین حوالی” در تلاش است تا پاسخی درخور و متناسب با اعتماد شما فراهم آورد و شما بتوانید در بستری امن، تجربه‌ای لذت بخش را در فضای مجازی رقم بزنید.

در صورتیکه پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با حریم خصوصی “همین حوالی” دارید، می‌توانید از طریق ایمیل “همین حوالی” به نشانی info@haminhavali.com با ما در میان بگذارید.