زیرسیگاری سرامیکی طرح‌دار

زیرسیگاری سرامیکی یکی از ظرف‌هایی است که در همه خانه‌ها پیدا می‌شود. چه در خانه کسی سیگار بکشد چه نکشد باز هم به رسم ادب برای مهمانانی که سیگار می‌کشند، زیرسیگاری تهیه می‌شود. تا پیش از فراگیر شد استفاده از ظروف سفالی و سرامیکی، اکثر زیرسیگاری‌ها چینی یا کریستال بودند. در کافه‌ها نیز از ظروف فلزی برای زیرسیگاری استفاده می‌شد. اما با افزایش توجه نسبت به ظروف سرامیکی نظیر بشقاب‌های تزیینی با طرح‌های خلاقانه، انواع زیرسیگاری نیز به چرخه تولید انواع ظروف سرامیکی آمد تا خانه‌ها و آشپزخانه‌ها سر و شکل تازه‌ای بگیرند.

مطلب پیشنهادی: زیرسیگاری سرامیکی 

زیرسیگاری سرامیکی
منبع: اینترنت

 ظروف سرامیکی

ظرف‌های سرامیکی انواع مختلفی دارند. آن‌ها می‌توانند کاملاً از جنس سرامیک بوده یا از جنس‌های مختلف مانند رس، فلز ضدزنگ یا آلومینیوم با لعاب سرامیکی باشند. ظروف سرامیکی قابلیت تحمل دمای خیلی بالا تا ۲۰۰۰ درجه سانتیگراد را دارند. لعاب سرامیک به کار برده شده برای روکش ظروف ضد خط و خش بوده و از ظرف‌ها در برابر خطوطی که در اثر شستشو یا استفاده ممکن است پدید بیایند محافظت می‌کنند. ظروف سرامیکی نچسب هستند. آنها فاقد مواد سمی مانند PFOA و PTFE موجود در روکش‍های دیگر و فلزات سنگین هستند. تمیز کردن ظروف سرامیکی راحت و با هر ماده شوینده‌ای امکان‌پذیر است.

مطلب پیشنهادی: ظروف تزیینی سرامیکی 

 

زیرسیگاری سرامیکی طرح دار

زیرسیگاری‌های طرح‌دار با نقوش خلاقانه می‌توانند هم برای استفاده به عنوان زیرسیگاری انتخاب خوبی باشند و هم در میان ظروف دکوری قرار بگیرند. خرید زیرسیگاری سرامیکی طرح‌دار باعث می‌شود ظروف خانه شما از یک‌نواختی درآمده تنوع خوبی به آشپزخانه و کابینت‌ها بدهد. علاوه بر این، هنگام دعوت از میهمانانی که سیگار می‌کشند، خیالتان راحت است که زیباترین زیرسرامیکی را برایشان می‌آورید.

مطلب پیشنهادی: زیرسیگاری طرح مواظب گلت باش 

زیرسیگاری سرامیکی طرح‌دار برای سخت‌پسندها

زیرسیگاری سرامیکی با طرح‌های خلاقانه و هنری برای افرادی که در انتخاب وسایل خانه سخت‌پسندند انتخاب بسیار مناسبی است. چرا که کارگاه‌های هنری امروزه، کار ما را راحت کرده‌اند می‌توان با طرح و نقش دلخواه این زیرسیگاری‌ها را تهیه کرد.

مطلب پیشنهادی: زیرسیگاری طرح من ساده بودم، پیاز جعفری دوست داشت

زیرسیگاری سرامیکی طرح‌دار در کافه‌ها

کافه‌ها نیز از خریداران دیگر زیرسیگاری سرامیکی هستند. به دلیل آزاد بودن سیگار کشیدن در برخی کافه‌ها، استفاده از زیرسیگاری سرامیکی نیز رایج شده‌است. کافه‌ها نیز به دلیل داشتن ذات هنری و فضای منحصر به فرد خودشان سعی برداشتن طراحی و دیزاین خاص خود هستند. این طراحی و دیزاین باعث شده‌است که در کوچک‌ترین جزییات خود نیز از المان‌های جذاب و هنری استفاده کنند. زیرسیگاری‌های سرامیکی با طرح‌های خلاقانه و هنری یکی از جزییاتی است که در کافه‌ها خیلی به چشم می‌آید. به همین دلیل کافه‌ها نیز از مشتریان و ایده‌دهندگان به هنرمندان به حساب می‌آیند.

مطلب پیشنهادی: زیرسیگاری طرح سیگار نکش پسته بخور

در پایان

زیرسیگاری یکی ار رایج‌ترین ظروف در خانه‌ها می‌باشد. این ظروف پیش‌تر عاری از هرگونه خلاقیت بود. اما رفته رفته با افزایش توجه به ظروف سرامیکی، زیرسیگاری آن نیز تولید شد. این ظروف در انواع سایزها و طرح‌های دلخواه تهیه می‌شوند که دربرگیرنده انواع سلایق و علائق افراد مختلف باشند.

مشاهده نمونه زیرسیگاری‌های سرامیکی همین حوالی

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *